יעוץ לכלכלת המשפחה

כמה שיחות היו לך עם בעלך בנושא כספי? בעולם שלנו כמעט לכל דבר שקשור לבית יש עלות חודשית או שנתית.משק בית ממוצע מכניס משכורת או שתיים, ומשם יורדות הוצאות שוטפות או מזדמנות.התפקיד שלנו הוא להפוך את התהליך הזה למבוקר, כדי להגדיל את ההכנסות(אם ניתן) ולוודא שכל מה שיוצא באמת צריך לרדת מהתקציב.
תתפלאו כמה אפשר לחסוך…
חשוב לזכור ש"יש ברירה"! כשמדברים עם אנשי מקצוע, מגיעים להבנה שלא מדובר ב"גזרה" ויש הרבה שורות מהתקציב שאפשר להוריד או להחליף באלטרנטיבות זולות.פגישת ההיכרות היא ללא תשלום, ובה נבדוק מהם ב"בורות" בתקציב, ואיך אפשר להסתדר בלעדיהם בלי לערער את תפקוד הבית או לשנות בצורה קיצונית את רמת החיים.חשוב לי לדעת מה חשוב לך ועל מה אתם לא יכולים לוותר, ומצד שני האם את מודעת לכל מה שקורה בחשבון שלך.
פגישה שנייה – עושים סדרבפגישה השנייה תקבלי דו"ח מסודר שיתן לך תמונת מציאות לגבי המאזן החודשי שלך, ואיך את יכולה לשפר אותו עם התנהלות מחושבת ומבוקרת של משק הבית.
נסכם ביחד את הצעדים שאנחנו צריכות לעשות כדי שההוצאות ההכרחיות יהיו בתוך התקציב, ואת כל השאר נבחן כדי להחליף או לצמצם.ננסה לפתוח אופקים חדשים וננסה להגדיל את ההכנסה החודשית של משק הבית שלך.

צרי קשר כדי לעשות בינוי לטובה בכלכלת המשפחה:

השאירו תגובה